Obrázok FURMINATOR FURflex Sweeper Head na zbieranie chĺpov z čalúneného nábytku bez rukoväte

FURMINATOR FURflex Sweeper Head na zbieranie chĺpov z čalúneného nábytku bez rukoväte

Značka: Furminator
Dostupnosť: Skladom
Hmotnosť balenia: 0.120 kg

Vaša cena:
5,68 €
Pôvodná cena:
8,54 €
Ušetríte:
2,86 € (-33%)
Sledovať cenuBuďte prvý, kto bude vedieť o zníženej cene za tento produkt!

Patentovaný zberač chlpov z čalúneného nábytku, najmä sedačiek. Ale funguje v podstate na akomkoľvek látkovom povrchu, vyčistíte ním pelechy, koberce aj seba :) Funguje podobne ako kefa na šaty, keď šúchate valček po povrchu, lepia sa naň chlpy. Na rozdiel od kefy valček nemusíte každú chvíľu čistiť, stačí otočiť skrutkou na boku a chlpy zmiznú v skrytom zásobníku. Keď sa zásobník naplní (jeho kryt je priehľadný, vidíte to), jednoducho ho otvoríte a guču chlpov vyhodíte. Je to určite výhodnejšie ako predražené lepiace valčeky (výhodné sú iba z IKEA :) Na hladký povrch (doska stola, sklo, linoleum) sa tento valček nehodí, ale zasa tam už stačí vysávač.

Pozor, toto je hlavica, ktorá sa nasadzuje na univerzálnu rukoväť.

Patentované vyčesávače podsady Furminator dnes pozná takmer každý majiteľ chlpatého zázraku. Namiesto poletujúcich a ku všetkému prilepených chlpov stačí psíka alebo mačku rýchlo a jednoducho vyčesať a podsada, ktorá okrem zimných mesiacov nemá v kožúšku čo hľadať, je preč :)

Furminátory sú „testované“ praxou už pár rokov a na základe odozvy od chovateľov prichádza v roku 2017 úplne nový rad Furminator FURflex.

Hlavné inovácie FURflexu sú dve:

  1. Každý vyčesávač, hrebeň či kefa sa skladá z dvoch častí. Z univerzálnej rúčky a hlavice, ktorá sa dá vymieňať. Kombinovateľné sety zaberú menej miesta a dokupovanie špeciálnych hlavíc je lacnejšie, než kúpa vyčesávača, hrebeňa či kefy sólo.
  2. Vyčesávač FURflex majú špeciálnu zaoblenú hrebeňovú časť. Vďaka nej je vyčesávanie pre zvieratko bezpečnejšie, najmä chvost sa teraz vyčeše oveľa jednoduchšie.

Viac informácií a prehľad celého radu nájdete po kliknutí na obrázok nižšie.

Akciový tovar v tejto kategórii

Súvisiace tovary