Obrázok FURMINATOR FURflex Dog deShedding Combo S

FURMINATOR FURflex Dog deShedding Combo S

Značka: Furminator
Dostupnosť: Skladom
Hmotnosť balenia: 0.168 kg

Vaša cena:
11,88 €
Pôvodná cena:
24,31 €
Ušetríte:
12,43 € (-51%)
Sledovať cenuBuďte prvý, kto bude vedieť o zníženej cene za tento produkt!

Vyčesávač FURMINATOR, teraz z radu FURflex 2017. Hrablo má prehnutý tvar na jednoduchšie a šetrnejšie vyčesanie podsady. FURflex je ideálny aj na česanie chvosta. Táto verzia je určená pre malé plemená psov.

Pozor, toto je balenie, ktoré obsahuje hlavicu aj univerzálnu rukoväť.

Patentované vyčesávače podsady Furminator dnes pozná takmer každý majiteľ chlpatého zázraku. Namiesto poletujúcich a ku všetkému prilepených chlpov stačí psíka alebo mačku rýchlo a jednoducho vyčesať a podsada, ktorá okrem zimných mesiacov nemá v kožúšku čo hľadať, je preč :)

Furminátory sú „testované“ praxou už pár rokov a na základe odozvy od chovateľov prichádza v roku 2017 úplne nový rad Furminator FURflex.

Hlavné inovácie FURflexu sú dve:

  1. Každý vyčesávač, hrebeň či kefa sa skladá z dvoch častí. Z univerzálnej rúčky a hlavice, ktorá sa dá vymieňať. Kombinovateľné sety zaberú menej miesta a dokupovanie špeciálnych hlavíc je lacnejšie, než kúpa vyčesávača, hrebeňa či kefy sólo.
  2. Vyčesávač FURflex majú špeciálnu zaoblenú hrebeňovú časť. Vďaka nej je vyčesávanie pre zvieratko bezpečnejšie, najmä chvost sa teraz vyčeše oveľa jednoduchšie.

Viac informácií a prehľad celého radu nájdete po kliknutí na obrázok nižšie.

    - Martin - 24.3.2018

    Super produkt, vyskúšali sme už asi 10 typov kief, rôzne fumenné rukavice a podobné "somariny", ktoré zredukovali pĺznutie nášho Jack Rusell terriéra asi o 20%. Furminator resp. výrobca píše zredukovanie o 90%, najprv som sa smial, že pekná blbosť. Po dvoch týždňonch používania som však zmenil názor, kefa je proste dokonalá a naozaj je pĺznutie minimálne, predtým sme mali všade chlpy, teraz je to minimum chplov. A najlepšie je na tom to, že doteraz nášmu Jackovi vadili a boli nepríjemné všetky kefy a rukavice, pri tejto furminator vôbec "neprotestuje" a netrhá sa, dokonca mi to pripadá, že sa mu to páči. Odporúčam každému majiteľovi Jacka ruslla, dokonalá kefa

Akciový tovar v tejto kategórii

Súvisiace tovary