Obrázok FURMINATOR FURflex Accumulator Head na zbieranie chĺpov z rôznych povrchov bez rukoväte

FURMINATOR FURflex Accumulator Head na zbieranie chĺpov z rôznych povrchov bez rukoväte

Značka: Furminator
Dostupnosť: Skladom
Hmotnosť balenia: 0.148 kg

Vaša cena:
5,68 €
Pôvodná cena:
8,54 €
Ušetríte:
2,86 € (-33%)
Sledovať cenuBuďte prvý, kto bude vedieť o zníženej cene za tento produkt!

Patentovaný akumulátor chlpov. Je určený na čistenie viac menej rovných povrchov (pelech, gauč, koberece), keď ťaháte do jednej strany, chlpy sa naberajú, keď potiahnete naopak, chlpy sa zošmyknú z hrebeňa a môžete ich vyhodiť.

Pozor, toto je hlavica, ktorá sa nasadzuje na univerzálnu rukoväť.

Patentované vyčesávače podsady Furminator dnes pozná takmer každý majiteľ chlpatého zázraku. Namiesto poletujúcich a ku všetkému prilepených chlpov stačí psíka alebo mačku rýchlo a jednoducho vyčesať a podsada, ktorá okrem zimných mesiacov nemá v kožúšku čo hľadať, je preč :)

Furminátory sú „testované“ praxou už pár rokov a na základe odozvy od chovateľov prichádza v roku 2017 úplne nový rad Furminator FURflex.

Hlavné inovácie FURflexu sú dve:

  1. Každý vyčesávač, hrebeň či kefa sa skladá z dvoch častí. Z univerzálnej rúčky a hlavice, ktorá sa dá vymieňať. Kombinovateľné sety zaberú menej miesta a dokupovanie špeciálnych hlavíc je lacnejšie, než kúpa vyčesávača, hrebeňa či kefy sólo.
  2. Vyčesávač FURflex majú špeciálnu zaoblenú hrebeňovú časť. Vďaka nej je vyčesávanie pre zvieratko bezpečnejšie, najmä chvost sa teraz vyčeše oveľa jednoduchšie.

Viac informácií a prehľad celého radu nájdete po kliknutí na obrázok nižšie.

Akciový tovar v tejto kategórii

Súvisiace tovary