Obrázok EMINENT Adult 15+2 kg - 26/15

EMINENT Adult 15+2 kg - 26/15

Značka: Eminent
Dostupnosť: Skladom
Hmotnosť balenia: 17.200 kg

Vaša cena:
22,90 €
Pôvodná cena:
28,00 €
Ušetríte:
5,10 € (-18%)
Sledovať cenuBuďte prvý, kto bude vedieť o zníženej cene za tento produkt!

Toto je suverénne najobľúbenejšie kompletné krmivo pre dospelé psy malých a stredných plemien.

73 % proteínov je živočíšneho pôvodu

Receptúra rešpektuje špecifické nutričné požiadavky malých a stredných plemien psov a dodáva im dostatok energie na celý deň. Ľahko stráviteľné bielkoviny (kvalitné kuracie mäso), ideálna hladina tukov (predovšetkým hydinový tuk a kokosový olej) a ďalšie prídavky zaisťujú vynikajúcu kondíciu a vitalitu. Krmivo udržuje optimálnu hmotnosť, kvalitnú srsť, posilňuje imunitu a zaisťuje dobré trávenie (FMP systém).

Imunita

Betaglukány, MOS a FOS posilňujú imunitný systém. Vitamíny E a C zvyšujú obranyschopnosť organizmu, podporujú ochranu a regeneráciu buniek.


Kondícia

Esenciálne aminokyseliny lysín a metionín sú dôležité pre rast a vývoj svalového tkaniva a pomáhajú udržiavať dobrú kondíciu zvieraťa.


Koža

Omega-3 a –6 mastné kyseliny obmedzujú výskyt kožných problémov. Vitamíny skupiny B (niacín, kyselina pantoténová a iné) a vitamín A regenerujú kožu a ovplyvňujú kvalitu srsti.


Chrup

Optimálny pomer vápnik/fosfor a taktiež ideálny tvar a štruktúra granúl podporujú zdravý chrup.


A nezabudnite na čerstvú vodu! :)

Odhadované množstvo krmiva na deň podľa hmotnosti psíka

1 kg 5 kg 15 kg 25 kg 35 kg
50 g 100 g 230 g 320 g 420 g

Zloženie:

hydinová múčka (27 %), kukurica, pšenica, hydinový tuk, ryža, hydrolyzovaná hydinová pečeň, ľanové semienko, kvasnice, kokosový olej, MOS (mannanoligosacha­ridy), FOS (fruktooligosacha­ridy), betaglukány, doplnkové látky (vitamíny A, D3 a E, cholín-chlorid, L-karnitín, biotín, chelátová forma zinku, organický selén, lyzín, metionín, Enterococcus faecium).

Proteín 26 %, tuk 15 %

Stiahnite si aj prehľad krmív Eminent podľa zloženia (pdf), aby ste svojmu miláčikovi kúpili skutočne to najlepšie, čo sa dá.


Supervýhodné balenia prémiových granúl Eminent, najlepšie ceny na Slovensku!

Akciový tovar v tejto kategórii

Súvisiace tovary